Vrijdagavond 23 mei kwamen elf Regenboogouderen weer bij elkaar in de kookstudio van de Enk in Zwolle. Hoewel de opkomst een beetje tegenviel, was de sfeer bijzonder goed. En er werden weer mooie persoonlijke gesprekken gevoerd. Samen koken en samen eten (SKSE) creëert toch een band.
Bijzonder was dat Theo Belt als kok van de SKSE, er niet bij was vanwege een vakantiereis naar het verre oosten. Henk-Jan ter Horst nam zijn functie over. Leuk te vermelden is dat Theo en Henk-Jan dezelfde koksopleiding in Groningen hebben gevolgd. Voordat Theo op vakantie ging, hebben ze wel samen het menu samengesteld.
Het lichte en kleurrijke menu bestond uit een soep van verse asperges en een zomerse salade van bieten, spinazie, aardappelen, feta, kikkererwten, mais, walnoten en druiven. Het toetje was gemaakt van ricotta, citroen, slagroom en aardbeien. Het leuke van deze bijeenkomsten is dat we iedere keer weer gerechten maken die voor vele bezoekers nieuw zijn.
Foto's vind je in het foto-album.
De volgende bijeenkomsten van SKSE voor dit jaar zijn op de vrijdagen 26 september en 28 november. Woensdag 25 juni is er een wandeling in de Horte bij Dalfsen. En op zaterdag 8 november komen we in de Enk bij elkaar voor een muzikale bingo onder leiding van diva Shania.